Piknik rodzinny jest wydarzeniem, które już na stałe wpisało się do naszego kalendarza. Miał on na celu zapewnienie dobrej zabawy, integracji oraz zachęcenie do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.
Jak co roku przy wyśmienitej pogodzie, rodziny mogły skorzystać z wielu atrakcji przygotowanych przez pracowników naszego Przedszkola. Wśród nich znalazły się prezentacje artystyczne w wykonaniu zespołu "Srebrne dzwonki", malowanie twarzy, tatuaże, zaplatanie warkoczyków, koło fortuny z nagrodami, stoisko sportowe, malowanie na kole, słodka kawiarenka, grill i loteria fantowa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zabawy z DJ-em, dmuchańce, pokaz magii czy słodziutka wata cukrowa. Nie zabrakło zainteresowania ofertami edukacyjnymi i tematycznymi na stoiskach, przygotowanych przez zaproszonych gości.
Podczas tego spotkania, podziękowaliśmy naszym sponsorom, którzy wspierają nas na co dzień (p. Andrzejowi Nogalowi, p. Zuzannie Plewińskiej i Fundacji Promyk Uśmiechu) oraz rodzicom z poszczególnych grup, którzy angażują się w życie naszego Przedszkola. Wasza pomoc jest nieoceniona!
Piknik zorganizowany był pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego - Artura Łakomca oraz Polskiego Stowarzyszenia Dalton. Patronat medialny objęło Radio Ostrowiec.






















